Susține LTN

Susține LTN 2017-03-06T13:14:19+00:00

Susține LTN

Sustine LTN
  • Persoanele Fizice ne pot susține redirecționând 2% din impozitul pe venit către Asociația Pro Școală și Familie, Liceul Teoretic Național.
  • Persoanele Juridice pot redirecționa 20% din impozitul pe profit către Asociația Pro Școală și Familie, conform Legii 227/2015, printr-un simplu Contract de Sponsorizare.
  • Suntem deschiși oricăror forme legale de sprijin material sau financiar pentru a dezvolta Proiectele pentru Educație ale Liceului Teoretic Național.

Detalii și Informații:

Director Economic
simona.stancu@liceulnațional.ro

Casieria LTN: Str. Buzești 14-18, sector 1, București.

Cont BRD: RO57 BRDE 445S V093 0713 4450 (RON)