///Mădălina Zăvoianu
Mădălina Zăvoianu2018-10-24T15:38:53+00:00

Madalina Zavoianu

Îndrăgostită de frumos și fascinată de felul în care toate lucrurile din copilărie ne formează ca oameni, după o viață în domeniul designului, a fost firesc să fac pasul către educație. Cel mai important lucru pe care l-am învățat din artă este că la orice problemă există mai multe soluții și că toate aspectele vieții sunt în continuă schimbare. Acest gen de lecții se vor transmite ușor prin programele, foarte diverse și interesante, oferite de LTN către elevii săi, programe în care am ales să-mi exprim creativitatea.

Mădălina Zăvoianu

Mădălina este Șeful Departamentului activități non-formale din cadrul LTN și coordonează programul educativ „Mai mult decât școala altfel”.