Susține LTN

//Susține LTN
Susține LTN2018-09-09T15:55:55+00:00

Susține LTN

• Persoanele Fizice ne pot susține redirecționând 2% din impozitul pe venit către Asociația Pro Școală și Familie, Liceul Teoretic Național.
  • Persoanele Juridice pot redirecționa 20% din impozitul pe profit către Asociația Pro Școală și Familie, conform Legii 227/2015, printr-un simplu Contract de Sponsorizare.
  • Suntem deschiși oricăror forme legale de sprijin material sau financiar pentru a dezvolta Proiectele pentru Educație ale Liceului Teoretic Național.

Formularele se găsesc la recepția LTN și la departamentul de contabilitate (la parter), iar noi ne vom ocupa de transmiterea lor către Administrația Financiară de care aparțineți (termenul de depunere este 25 mai).

Detalii și Informații:

Director Economic
simona.stancu@liceulnational.ro

Casieria LTN: Str. Buzești 14-18, sector 1, București.

Cont BRD: RO57 BRDE 445S V093 0713 4450 (RON)